ASRock Yeni 180Hz Yenileme Hızına Sahip Monitörlerini Duyurdu

Dünya çapında anakart, ekran kartı, mini PC ve oyuncu monitörleri üreten ASRock, 180Hz yüksek tazeleme hızına sahip yeni nesil oyuncu monitörlerini duyurdu. PG27QFT2A ve PG27QFT1B modeli monitörler, 180Hz yüksek tazeleme teknolojisini, 27 inç QHD yüksek çözünürlüklü IPS panellerle birleştiriyor.

ASRock Phantom Gaming 180Hz oyuncu monitörü serisi yeni bir hız akımını başlatıyor ve geleneksel 144Hz oyuncu monitörlerine kıyasla %25’lik bir artış sağlıyor. Bu artış sayesinde hareket bulanıklığı ve ekran yırtılmaları giderilerek temiz ve akıcı bir görüntü deneyimi sunuluyor. Yüksek tazeleme hızına sahip monitörler sadece oyuncular için değil, aynı zamanda üreticiler için de mükemmel bir araç sunuyor. Görüntü performansı sayesinde kurgucular, içerik üreticileri ve çok daha fazla meslek için daha iyi bir içerik üretim deneyimi sağlıyor.

PG27QFT2A ve PG27QFT1B modeli monitörler QHD çözünürlüğü sayesinde net ve yüksek detaya sahip görüntüler sunabiliyor. Her iki model de VESA DisplayHDR 400 sertifikasına sahip görüntü teknolojisini barındırıyor.

PG27QFT2A modelinde, bir önceki nesil olan Wi-Fi 6E’den %480 daha hızlı olan en yeni Wi-Fi 7 teknolojisini destekleyen özel ve dahili bir Wi-Fi anteni yer alıyor. Basit bir şekilde anten bilgisayara bağlanıyor, böylece bilgisayarın sinyal kalitesini düşürecek dağınıklığından sıyrılarak Wi-Fi antenini masanın üstüne taşıyor. 7dBi kazanıma kadar çıkabilen anteni, çok daha hızlı ve stabil bir sinyal bağlantısını sunabiliyor. Bu sayede oyuncuların akıcı ve gecikmesiz bir oyun deneyimi almasının yanı sıra, herkes için en stabil bağlantı performansı edinmesini sağlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir